Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Akwarystyczne pogaduszki => Wątek zaczęty przez: antek amator Grudzień 17, 2008, 19:10:17



Tytuł: iwagumi-pielegnacja
Wiadomość wysłana przez: antek amator Grudzień 17, 2008, 19:10:17
jak w temacie .chodzi za mna zeby zalozyc taki zbiornik mam nawet pomysl jak to zrobic ale sa 2 sprawy ktore mnie zniechecaja troszkie.wiec;
1.podobno bardziej trzeba o  nie dbac i jest z  nim wiecej klopotow niz ze zwyklym akwa ?choc ja nie  widze za bardzo roznicy.moze po za tym ze roliny w wiekszosci  sa denne i maja wieksze wymagania?
2.KAMIENIE .cena  naprawde fajnych to 350 zl...kg.wiec nie ma szans.a zwykle krąglaki mnie nie uciesza.macie moze jakies pomysly co do tego problemu?jeszcze myslalem nad rozbiciem zwykly owalnych kamieni mlotem moze  je potraktowac:P moze pekna  w fajne ksztalty.bo wiadomo do iwagumi najlepiej pasuja  takie kanciaste bardziej.,
pozdrawiam


Tytuł: Odp: iwagumi-pielegnacja
Wiadomość wysłana przez: Pethro Grudzień 17, 2008, 23:50:50
no wszytko zalezy od tego jakich cchesz roslin do niego uzyc bo jesli maja to byc gatunki wymagajace sporego natezenia swiatła ale wolno roznace to moga wystapic problemy z glonami.
A myslałes o skale wulkanicznej? jest ładna kanciasta i da sie ławiej obrabiać