Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: 30l kardynałkowo - kadilak  (Przeczytany 8226 razy)
kozak-93
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 428



« Odpowiedz #15 : Styczeń 30, 2008, 21:15:53 »

Akwarium naprawde full wypas Grin
Zapisane

Astronotus ocellatus i drobnica.
Kicha
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 265


« Odpowiedz #16 : Styczeń 30, 2008, 21:38:18 »

Świetny pomysł z tą gałęzatką Smiley glonów na zdjęciach nie widać ale nie przejmuj się akwarium bez glonów to nie akwarium Błazanek czemu porównałeś to do Marnesa ja zakładałem, że Jego wszystko przebija ale jestem zły Smiley  Wściekły
Zapisane

W przygotowaniu 25 litrów... Ah szkoda tej 120...
kadilak86
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #17 : Luty 01, 2008, 19:13:14 »

Wczoraj podczas karmienia zauważyłem jakieś małe kreski pływające w toni, na początku pomyślałem, że jakieś robactwo mi się zalęgło... ale przyjrzałem się bliżej i okazało się, że to małe karynałki Smiley Jest ich zaledwie kilka, możliwe że zostały zjedzone, albo się bardzo dobrze schowały. Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą obsady, zamiast kardynałków kupiłbym kilka krewetek karłowatych, np. fire red. W takim małym akwa chyba lepiej by się sprawdziły, no i może ogarnęły by ten cały syf z glonami.
Zapisane
artpol
Świat jest piękny............ i groźny
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Artur


« Odpowiedz #18 : Luty 01, 2008, 19:37:43 »

Akwa rewelka !  Cheesy
Tak trzymaj  Good !

PS.Co do zmiany obsady............ a moze by tak troche zmniejszyc liczbe rybek i dolozyc pare krewetek ?  Grin
(to taka moja skromna sugestia  Marzyciel )
Zapisane
kadilak86
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #19 : Luty 01, 2008, 19:57:18 »

PS.Co do zmiany obsady............ a moze by tak troche zmniejszyc liczbe rybek i dolozyc pare krewetek ?  Grin
(to taka moja skromna sugestia  Marzyciel )

Można i tak zrobić Smiley Zastanowię się jeszcze nad tym wszystkim. Chociaż z drugiej strony same krewetki też by mogły być i chyba krewetki mniej brudzą niż ryby.
Zapisane
P.L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 65


« Odpowiedz #20 : Luty 01, 2008, 20:25:06 »

na akwarium 30 litrowe przeszło moje wyobrażenia  Grin mówie ci przepiękne to rozłożenie wszystkiego i wogóle bardzo fajne jestem szczeże zaskoczony  Good !
Zapisane
MALY05
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496



« Odpowiedz #21 : Luty 01, 2008, 20:25:30 »

Bardzo ładne akwarium brawa sie należą naprawę widać tutaj sporo pracy  Good !
Zapisane

[45] [15] [4]
kadilak86
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #22 : Luty 02, 2008, 18:36:14 »

Dzisiaj dokupiłem 5 krewetek amano Smiley Na razie sobie pływają po całym zbiorniku i jedna uparcie chce wyjść po filtrze do góry. Mam nadzieje, że sobie nie poradzi Wink Pozbyłbym się kilku kardynałków, żeby trochę więcej luzu było, ale nie mam komu oddać. Później może dodam fotki krewetek.
Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #23 : Luty 02, 2008, 19:23:46 »

masz super akwarium bardzo ci zazdroszcze ja nie umiem uzadzic akwarium ponizej 100l, jak juz mam cos robic to ze 120 min, ale z efektów nie jestem nigdy zadowolony, tobie sie naprawde udało, glonami nie przejmuj się zawsze beda, pamietaj ze uzadzic stabilne srodowisko w czyms co ma 30l jest bardzo trudno, daj kilka krewetek beda ograniczac glony mozesz dac jakies małe śłimaczki jak nie przekarmisz to nie bedzie inwazji, jak masz zimną wode mozesz wpuscic osliczek, one lepiej czyszcza z glonów niz krewetki ja to wypróbowalem u siebie w 70l wlozylem jakies 40 zaglonionych microsorów po kilku dniacz oczyszczone są do gołych lisci
akwarium super pozdrowienia
Zapisane

Ariedale
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


Piękny bojownik, prawda?


« Odpowiedz #24 : Luty 04, 2008, 19:57:41 »

Super, bardzo mi się podoba. Bardzo lubię jak są mchy, w akwa. Akwarium jest naprawde świetne i...no gratulacje z powodu takiego udanego startu Tongue
Zapisane

Hodowla małych Balonówek! Mój pierwszy miot w całej przygodzie z akwarystyką!

Najlepsze rybki z Azji!
kadilak86
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #25 : Luty 07, 2008, 16:36:08 »

Nudziło mi się i dorwałem photoshopa... teraz zdjęcie wygląda bardziej profesjonalnie Wink
A jeśli chodzi o jakieś zmiany w akwa, to zrezygnowałem całkowicie z nawożenia i ograniczyłem czas oświetlenia, widząc w tym główny powód takiego ataku glonów. Zauważyłem, że amanki już sporo mi pomogły w walce z glonami nitkowatymi, ładnie zaczynają czyścić mech i ogólnie mam wrażenie, że glonów ubyło. Może oddam 4 kardynałki, żeby więcej przestrzeni było do życia. Chociaż z drugiej strony szkoda mi oddawać, bo są zgraną paczką i każdy wie gdzie jego miejsce Smiley

Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: