Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Maskotus - 112 – ogólne(zlikwidowane), 45 l - apisto house
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: Maskotus - 112 – ogólne(zlikwidowane), 45 l - apisto house  (Przeczytany 18864 razy)
maskotus
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239


WWW
« Odpowiedz #60 : Maj 11, 2010, 23:06:16 »

Mimo, że nikt nie komentuje mojego akwarium, wstawiam fotki Wink





Zapisane

Topielec
Zainteresowany
**
Wiadomości: 126


WWW
« Odpowiedz #61 : Maj 12, 2010, 07:17:02 »

To ja skomentuję Smiley Bardzo mi się podoba, aż się zdziwiłem, że to tylko 45l. Wygląda na znacznie większe. Chaotycznie zarośnięte, co dodaje naturalności. Czemu wymieniłeś borellki na razmirezki?
Zapisane

shogun4
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 508



« Odpowiedz #62 : Maj 12, 2010, 07:46:53 »

To ja skomentuję Smiley Bardzo mi się podoba, aż się zdziwiłem, że to tylko 45l. Wygląda na znacznie większe. Chaotycznie zarośnięte, co dodaje naturalności. Czemu wymieniłeś borellki na razmirezki?

Zgadzam się. Całość daje efekt prawdziwej naturalności. I nie sprawia wrażenia przypadkowego bałaganu, ale przemyślanego, artystycznego chaosu. Bardzo fajna jest również mroczność całej aranżacji. W tym akwa im mniej światła, tym ciekawiej dla oka. 5+  Wink
Zapisane

maskotus
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239


WWW
« Odpowiedz #63 : Maj 12, 2010, 17:53:07 »

Czemu wymieniłeś borellki na razmirezki?
Okazało się, że mam dwa samce. Jeden zabił drugiego, po czym padł na jakieś pasożyty układu pokarmowego. Na szczęście reszta obsady wyszła bez szwanku. Gdy już się okazało, że ryby są zdrowe, kupiłem ramirezki F1. Może nie są tak kolorowe jak te z azji ale za to o wiele ciekawsze w obserwacji. I mam nadzieję, że wytrzymalsze Smiley
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do: