Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: dulnik 375l, 200l ogólne  (Przeczytany 9748 razy)
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #30 : Grudzień 15, 2009, 00:55:06 »

1. NO3 - 0 ?? bardzo źle, rośliny bez azotu nie będą rosły. W takich wypadkach świetnym i niezwykle tanim nawozem jest azotan potasu KNO3 (saletra potasowa)
2. Roślinność w większości azjatycka, a ryby z totalnie innej bajki. Mi to nie leży - Jestem za dobieraniem roślinności do ryb (lub odwrotnie) żeby chociaż z grubsza były to te same rejony świata.

Ja bym zmienił obsadę na Azję Wink Roślinność azjatycka potrafi być bajeczna, a dobra obsada uzupełni wasz obraz na ścianie.


Parametry wody też pozostawiają wiele do życzenia. Twardość węglanowa bardzo wysoka jak dla neonów, podobnie Ph.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2009, 01:16:09 wysłane przez rodia » Zapisane
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #31 : Grudzień 15, 2009, 01:05:54 »

loczek_13  napracowałaś się z tymi linkami Smiley mam takiego                                          delichopterus http://www.akwarium.net.pl/Foto/arti/ancistrus1.jpg


Masz mało szybko rosnących roślin. Albo wcale ich nie masz Wink
Tło jakoś nie bardzo w/g mnie, ale każdy ma inne upodobania Wink
Korzenie.... Ja bym je dała zgrupowane inaczej i nie na środek.
Fajny baniak Smiley Młodziutki, więc wszystko przed Tobą Smiley


Dziękuję za szczerą ocenę. Obejrzałem Twoje akwarium ....masz dużo roślinek,bardzo ładne. Ale tło bym zmienił Wink ale to kwestia gustu Smiley

O roślinkach napisałam dlatego, że ciężko prowadzić przy takich baniak i nie nabawic się glonów Wink  Ja pewnie codziennie umierałabym ze strachu  Grin
Tło u mnie musi pozostać czarne, bo mam neonki. A jak wiadomo te rybki czują sie lepiej ( i lepiej wyglądają Wink ) przy czarnym Wink Pstrokaciźnie na tyle mówimy nie. Rozprasza.... Ogólnie w każdym baniaku nasze oczy maja być zwrócone na to co w nim- i to co w nim ma byc uwypuklone odpowiednim podkresleniem.  Twoje tło jest super, ale nie do tego typu zbiornika Wink  Dlatego nie leży mi. Ale to Twój baniak Wink
Zapisane
butcheri
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


« Odpowiedz #32 : Grudzień 15, 2009, 01:06:20 »

bardzo fajny baniak:] tło mi sie bardzo podoba(ale pewnie drogie było max)...jeszcze fajniej bedzie jak roslinki sie rozrosna........jedyne co mi sie nie podoba to podłoze...ale to totalnie kwestia gustu...ja np gustuje w piasku rzecznym......:]
Zapisane
AniaS
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 22



« Odpowiedz #33 : Grudzień 15, 2009, 16:14:49 »

Jeśli chodzi o mnie ,to mi się podoba.Widać ,że zbiornik jest jeszcze świeży,ale jak wszystkie rośliny porządnie się zaaklimatyzują i rozrosną to będzie super.Czytałam opinie o tle, moim zdaniem jest ok. Są rożne gusta, mi sie podoba ,zresztą jak rośliny się rozrosną to i tak tło bedzie mało widoczne.Korzenie też mi sie podobają. Ufaj swojej intuicji,bo to połowa sukcesu.Każde akwa jest inne. Powodzenia . Cheesy papa
Zapisane

AniaS   
dulnik
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 89


375l


« Odpowiedz #34 : Grudzień 16, 2009, 12:22:10 »

Dokładnie Aniu, o czym byśmy rozmawiali gdyby każdy miał tak samo wszystko. To jest moje 3 akwarium i zawsze coś innego się ułoży. Wcześniej miałem w podłożu żwirek i jasny piaseczek,teraz po prostu coś innego. Tło wiadomo kazdy robi jakie sie mu podoba i dobrze że wymieniamy się gustami Smiley . Tło dostałem wcześniej pod choinkę Smiley od żoneczki . Zawsze takie chciałem Smiley)))
Zapisane

baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #35 : Luty 06, 2010, 15:43:46 »

Akwarium jest ok tylko jedno zastrzeżenie schowaj jakośc tą rurke od filtra bo bardzo ją widac i nie powinna byc niżej. Akwarium wydaje się jak by było mniejsze tak 112 l doac roślinki z drobnymi liścmi to je trochę powiększy.
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #36 : Luty 06, 2010, 21:07:11 »

fajne kamienie tam masz, akwarium piekne. Pozdrawiam.
Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: