Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: 200 L (Befsztyk)  (Przeczytany 13383 razy)
Befsztyk
Nowy
*
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #45 : Kwiecień 21, 2008, 13:47:18 »

Ten tutaj ma bulwę. Juz wiem że to nie naurzaniec.To Crinium thaianum. Ta właśnie krynia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2008, 15:48:07 wysłane przez Befsztyk » Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #46 : Kwiecień 21, 2008, 13:49:47 »

trochę dziwne liście jak na krynię Wink
ale oki Wink
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Muhhamad
Gość
« Odpowiedz #47 : Kwiecień 21, 2008, 14:36:36 »

z dnia na dzien akwarium robi sie coraz ladniejsze Wink
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #48 : Kwiecień 28, 2008, 09:55:34 »

jeszcze mała uwaga dotycząca kryni, nie przesadzaj jej, nie cierpi tego, jak się zakorzeni przesadzenie jej najczęściej kończy się śmiercią rośliny ...
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Befsztyk
Nowy
*
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #49 : Czerwiec 30, 2008, 15:47:44 »

hejka, Smiley Dawno mnie nie bylo. Pozmieniala sie nieco obsada akwa z powodu agresywnosci bojka i niesamowicie upalnego lata. Zreszta, odkad mam akwa, grzalki im nie wlaczalam, bo temperatura i tak byla za wysoka. A teraz wode musze podmieniac co dwa dni, bo brzanka mi sie juz zagotowala... 30 stopni i kurde nie chce spadac. Jak bym miala piwnice to bym chyba tam zbiornik trzymala. Procz brzanki stracilam jeszcze dwa neony i samca danio, bo ktoregos dnia bojek dostal szalu oraz 3 pstrazenice marmurkowe, ktore najprawdopodobniej wyskoczyly z akwa kiedy to zostawilam otwarta pokrywe , w celu obnizenia temperatury. Przynajmniej koty mialy deserek, bo marny korpus, lekko juz nadgryziony, znalalam na podlodze tylko jeden.

Tylko bojek ma radoche - wpuscilam go wczoraj spowrotem po miesiacu prawie w karcerze, temperatura wody mu pasuje, no i zgrzecznial chwilowo.

Czy jest w sprzedazy jakis climatronic akwariowy?Huh Bo te moje ryby to chyba lata nie przezyja............. Albo ja padne w drodze z lazienki ciagnac za soba wiadro z woda.....
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #50 : Czerwiec 30, 2008, 15:58:13 »

Czy jest w sprzedazy jakis climatronic akwariowy?Huh Bo te moje ryby to chyba lata nie przezyja............. Albo ja padne w drodze z lazienki ciagnac za soba wiadro z woda.....

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=4106.0 moze to Ci sie przyda Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: