Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « 240l Tusi (na bazie ziemi) - Beata Młodawska
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Drukuj  
Autor Wątek: 240l Tusi (na bazie ziemi) - Beata Młodawska  (Przeczytany 50779 razy)
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #195 : Marzec 26, 2009, 22:00:59 »

akwarium jest na prawdę nieprzeciętne. ale biotop to nie jest i nie ma co przeczyć bez względu na jego walory estetyczne. zazdrość i inne negatywne emocje nie mają tu nic do rzeczy. to po prostu stwierdzenie suchego faktu
Zapisane

Didżi
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 357


« Odpowiedz #196 : Marzec 26, 2009, 23:04:16 »

..Naprawde Akwarium PIĘKNE !!!! BRaK SłÓw
Zapisane

.
dolly
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 393


Szczecin-Ystad


WWW
« Odpowiedz #197 : Marzec 26, 2009, 23:13:18 »

Czy gdzieś w tym pięknym buszu są korzenie,kokosy lub inne kryjówki czy tylko zarośla? ; )
Zapisane

dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #198 : Marzec 27, 2009, 13:57:09 »

Cytuj
boże koleś zazdrościsz Jej tego akwa i cie ponosi ...  jest boskie nie ma sie do czego przyczepić a ty piszesz byle pisać negatywy :/ moim zdaniem najlepsze jakie widziałem na tym forum bez gadania !

dziecko...
zrozum że to akwarium nijak ma się do warunków w jakich ryby żyją na wolności,piękne i zadbane roślinki to tylko efekt wizualny,ryby nie czują się w tym zbiorniku już tak fajnie.
Zapisane
Ashim 200L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #199 : Marzec 27, 2009, 14:31:31 »

Cytuj
boże koleś zazdrościsz Jej tego akwa i cie ponosi ...  jest boskie nie ma sie do czego przyczepić a ty piszesz byle pisać negatywy :/ moim zdaniem najlepsze jakie widziałem na tym forum bez gadania !

dziecko...
zrozum że to akwarium nijak ma się do warunków w jakich ryby żyją na wolności,piękne i zadbane roślinki to tylko efekt wizualny,ryby nie czują się w tym zbiorniku już tak fajnie.


jasne ... skąd wiesz jak się czują w tym zbiorniku ? piszesz z nimi maile ?  Shocked efekt wizulany jest najlepszy, a skoro Tusia doszła do czegoś takiego to warunki wodne ( właściwośći ) jakie stworzyła rybom napewno też są na wysokim poziomie ! Good !

poprostu się czepiasz  Undecided
Zapisane
sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #200 : Marzec 27, 2009, 14:38:58 »


dziecko...
zrozum że to akwarium nijak ma się do warunków w jakich ryby żyją na wolności,piękne i zadbane roślinki to tylko efekt wizualny,ryby nie czują się w tym zbiorniku już tak fajnie.

Skąd ten pomysł?? Obsada dobrze dobrana...parafrazując słowa z klasyki polskiej komedii ...zazdrość widzę zazdrość.
Widzę , że dwight wziął sobie na celownik wypasione akwaria roślinne, skoro sam nie jest w stanie stworzyć dzieła podobnego, to chce zdyskredytować w ogóle sens zakładania tego typu zbiorników, bo jego zdaniem są nieprzyjazne dla ryb. Na nic argumenty, że w naturze ryby czują się lepiej jak mają się gdzie schować  przed zagrożeniem. Czasami są to konary, a czasami gęstwina roślin. Tu są rośliny, a ten w koło Macieju,że rybom jest źle. Racjonalnego uzasadnienia nie widzę tej tezy . Więc tylko zazdrośc jest w stanie wytłumaczyć takie głupoty.
Piękne akwa
pozdr
Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
Ashim 200L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #201 : Marzec 27, 2009, 14:42:11 »


Skąd ten pomysł?? Obsada dobrze dobrana...parafrazując słowa z klasyki polskiej komedii ...zazdrość widzę zazdrość.
Widzę , że dwight wziął sobie na celownik wypasione akwaria roślinne, skoro sam nie jest w stanie stworzyć dzieła podobnego, to chce zdyskredytować w ogóle sens zakładania tego typu zbiorników, bo jego zdaniem są nieprzyjazne dla ryb. Na nic argumenty, że w naturze ryby czują się lepiej jak mają się gdzie schować  przed zagrożeniem. Czasami są to konary, a czasami gęstwina roślin. Tu są rośliny, a ten w koło Macieju,że rybom jest źle. Racjonalnego uzasadnienia nie widzę tej tezy . Więc tylko zazdrośc jest w stanie wytłumaczyć takie głupoty.
Piękne akwa
pozdr

dokładnie to samo myśle ...


dziecko...
zrozum że to akwarium nijak ma się do warunków w jakich ryby żyją na wolności,piękne i zadbane roślinki to tylko efekt wizualny,ryby nie czują się w tym zbiorniku już tak fajnie.


skoro niby w tym akwa ryby źle się czują ( chociaż jest wspaniałe ) to co dopiero u ciebie, bo twoje w porównaniu do tego jest nędzne !
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 14:55:38 wysłane przez Ashim 200L » Zapisane
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #202 : Marzec 27, 2009, 15:12:58 »

Cytuj
Czasami są to konary, a czasami gęstwina roślin. Tu są rośliny, a ten w koło Macieju,że rybom jest źle. Racjonalnego uzasadnienia nie widzę tej tezy . Więc tylko zazdrośc jest w stanie wytłumaczyć takie głupoty.
Piękne akwa


W NATURALNYM ŚRODOWIKU WIĘKSZOŚCI RYB AKWARIOWYCH NIE MA  GĘSTWINY ROŚLIN!!!

Cytuj
skoro niby w tym akwa ryby źle się czują ( chociaż jest wspaniałe ) to co dopiero u ciebie, bo twoje w porównaniu do tego jest nędzne !



półmózgu zrozum że wspaniałe jest tylko dla ludzi którzy go obserwują,nie dla ryb które nawet nie mają miejsca żeby sobie popływać tylko muszą ciągle przeciskać się przez gęstwinę roślin
 złamanie pkt. 6 regulaminu forum
Zapisane
sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #203 : Marzec 27, 2009, 15:18:24 »

W NATURALNYM ŚRODOWIKU WIĘKSZOŚCI RYB AKWARIOWYCH NIE MA  GĘSTWINY ROŚLIN!!!
Weź człowieku idz nad wode w lato , zanurkuj zobacz film jakiś bo twoja ignorancja staje się nie do zniesienia!!!


Cytuj
półmózgu zrozum że wspaniałe jest tylko dla ludzi którzy go obserwują.

Bez komentarza. Pokazałes swoją wizytowkę, powienieneś banaa dostać.
Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #204 : Marzec 27, 2009, 15:23:05 »

Cytuj
Weź człowieku idz nad wode w lato , zanurkuj zobacz film jakiś bo twoja ignorancja staje się nie do zniesienia!!!


popatrz człowieku na filmik z naturalnego środowiska np. neonów:


widzisz tam gdzieś jakąś gęstwinę roślin?

a tu masz prawdziwy biotop azji;
  gdzie ta gęstwina rośłin?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 15:35:20 wysłane przez dwight 18 » Zapisane
sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #205 : Marzec 27, 2009, 15:26:05 »

Cytuj
Weź człowieku idz nad wode w lato , zanurkuj zobacz film jakiś bo twoja ignorancja staje się nie do zniesienia!!!


popatrz człowieku na filmik z naturalnego środowiska np. neonów: http://www.youtube.com/watch?v=HzKa7d-Ha7Q&feature=player_embedded

widzisz tam gdzieś jakąś gęstwinę roślin?


I co  z tego , ze tu nie ma?? neony to nie jedyne ryby..czarne wody to nie jedyne wody...nie bede z tobą dyskutowal bo to jest zasmiecanie watku Pani Beaty...za co przepraszam Panią Beatę  i już milcze, bo szkoda gadac z ignorantem.
Naprawdę piękne akwarium roślinne i szkoda takie teksty pod nim pisac.
Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #206 : Marzec 27, 2009, 15:33:25 »

Cytuj
I co  z tego , ze tu nie ma?? neony to nie jedyne ryby..czarne wody to nie jedyne wody...nie bede z tobą dyskutowal bo to jest zasmiecanie watku Pani Beaty...za co przepraszam Panią Beatę  i już milcze, bo szkoda gadac z ignorantem.

hahahhahahaha
brak argumentów to wyzywasz kogoś od ignorantów[chociaż pewnie nawet nie wiesz co to znaczy]
jasne że czarne wody to nie jedyne wody ale bardzo duża część ryb akwariowych żyje w tych że wodach,znajdź mi prosze jakieś naturalne środowisko obojętnie jakiej popularnej ryby akwariowej gdzie jest gęstwina roślin,zapewniam cie że takie miejsce nie istnieje.
Zapisane
Ashim 200L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #207 : Marzec 27, 2009, 15:36:22 »

a Ty nie wyzywasz nikogo i jesteś uczciwym uczestnikiem tego forum ... sory Tosia za ten bałagan :/
Zapisane
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #208 : Marzec 27, 2009, 15:41:54 »

a Ty nie wyzywasz nikogo i jesteś uczciwym uczestnikiem tego forum ... sory Tosia za ten bałagan :/

a czy ja coś takiego powiedziałem? wyzywam kogoś gdy mnie poniosą emocje ale robie to tylko gdy wiem ze ktoś się ze mną kłóci a nie ma racji.
Zapisane
MichcioRoslina
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876



« Odpowiedz #209 : Marzec 27, 2009, 16:00:26 »

 Nie wiem czy zauważyliście ale dwight 18 wszystkim proponuje jeden i ten sam biotop- a sam takiego nijak nie potrafi uzyskać.
hahahhahahaha
brak argumentów to wyzywasz kogoś od ignorantów[chociaż pewnie nawet nie wiesz co to znaczy]
Nie poniżaj się. "Takie teksty to z chłopakami na ulicy". Facet jest na pewno z 3 razy starszy od ciebie. I wierz mi, że on wie co to znaczy, a nie musi szukać tego w słowniku.   Ok uwielbiasz ten biotop to napisz sobie w podpisie " uwielbiam Amazonkę" i kłopot z głowy. Bardzo pasuje tutaj tekst z podpisu sircula: "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." ...

Tusia: Gratuluję Ci takich sukcesów Smiley akwarium jest bardzo fajne i jest to typ do jakiego dążę- może kiedyś się uda Smiley A ty dwight 18 nie kompromituj sie więcej, bo z każdym postem się pogrążasz...
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Drukuj  
 
Skocz do: