Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: strachliwe neony  (Przeczytany 2054 razy)
Kruczyslaw
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 133


« : Luty 08, 2005, 19:53:01 »

mam w moim akwa stadko 7 neonkow innesa nigdy nie pływały razem zawsze akzdy w swoja strone oprucz neonkow w akwa poza gupikami glonkami kiryskami znajduja sie ramirezy. ale jaki jest problem neony juz 2 dzien seidza jak nigdy w  stadku scisniete jeden kolo drugiego i boja sie wyplynac za roslinek jak by sie czegos bały... zawsze plywaly po calym akwarium zbieraly pokarm z toni a z dnia na dzien staja sie jagby bardziej pojazliwe dzisiaj nie wyplynely nawet do pokarmu ?? co sie dzieje ?? ogladalem je nie maja oznak chorob ani pogryzienia martwie sie bo dzis nie podplynely do jedzenia . . .
Zapisane

pozdrowienia z Sanoka Tongue
Tomek99
Nowy
*
Wiadomości: 29



« Odpowiedz #1 : Luty 08, 2005, 20:31:53 »

moze ramirezy je przeganiaja ?? moze akurat moja tarlo ? pielegniczki sa terytorialnymi rybami i moze to jest przyczna ? nie zauwazyles zeby ganialay neony ?
Zapisane

63L - 2x A.Viejita , 3x Otosek
Bonzo
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 239



« Odpowiedz #2 : Luty 08, 2005, 20:44:21 »

moze maja gorsze dni:P a tak powaznie to mam identyczne stadko neonów innesa. zawsze pływaja po całym akwa rozbite. zaobserwowałem ze robia wyjatek i pływaja scisle obok siebie ławica i sa jakies inne przez 2 dni po podmianie wody. tez na poczatku sie niepokoiłem, ale niepotrzebnie-zyja juz pół roku i maja sie dobrze.
Zapisane

60l- ogólne
220l-in progress
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: