Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « bakuMGK 54 l (stare) & 200l (nowe)
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
  Drukuj  
Autor Wątek: bakuMGK 54 l (stare) & 200l (nowe)  (Przeczytany 29093 razy)
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #75 : Maj 04, 2008, 14:31:53 »

Zdjęcie rzeczywiście kiepskie ... ale widać że baniak fajny i ma swój klimat Smiley
A czy nie boisz się że zadziorne brzanki różowe będą podgryzać majestatyczne guraminy i prętniki?
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #76 : Maj 04, 2008, 14:51:50 »

różowa spokojna jest, ale bardziej bym się martwił wymaganiami temperatury różowa - gurami/prętnik . . .
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #77 : Maj 04, 2008, 15:02:44 »

nie nazwalabym różowej spokojną Undecided ale może tylko ja mam takie zle doświadczenia... A co do temperatury to sądze że można to pogodzić w 24/25 st. oba gatunki powinny czuć się nieźle.
Zapisane

bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #78 : Maj 04, 2008, 15:40:49 »

bardziej bym się martwił wymaganiami temperatury różowa - gurami/prętnik . . .

brzanka rozowa do 20-25*C, pretniki,gurami 23-28*C, siedza w 26* i jest gitara Good ! juz nie przesadzaj z temperaturami, bo widze ze ostatnio to twoj konik Undecided

A czy nie boisz się że zadziorne brzanki różowe będą podgryzać majestatyczne guraminy i prętniki?

nie, nie boje sie Smiley brzanki rozowe sa spokojne jezeli maja dostatecznie duze akwa i jest ich kilka, moglyby podgryzac gurami w zbyt malym akwa, ale na 200 maja wybieg spory no i zajmuja sie tylko soba Grin
Zapisane

8317910

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #79 : Maj 04, 2008, 15:53:34 »

juz nie przesadzaj z temperaturami, bo widze ze ostatnio to twoj konik Undecided
widać potrzebne ci okulary  Undecided
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #80 : Maj 04, 2008, 16:00:27 »

juz nie przesadzaj z temperaturami, bo widze ze ostatnio to twoj konik Undecided
widać potrzebne ci okulary  Undecided

masz jakis problem Wściekły nie masz o czyms zielonego pojecia to sie nie wypowiadaj Angry
Zapisane

8317910

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #81 : Maj 04, 2008, 16:14:25 »

hm ...
jak dla mnie mam troche większe pojęcie niż ty Smiley
np. lepiej wiem co jest moim konikiem ;]
no chyba, że wynajmujesz wróżkę, to gratuluje, ale radzę zmienić Smiley
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #82 : Maj 04, 2008, 16:17:53 »

no to gratuluje skromnosci Good ! mozesz sobie zyc z mysla ze wiesz wiecej ode mnie, ja ci nie zabraniam Good ! ciesz sie ze marzenia nie sa karalne bo bys dostal dozywocie  Good ! zycze ci czerpania dalszej przyjemnosci z nabijania bezsensownych postow i przyczepiania sie do temperatur w akwariach papa
Zapisane

8317910

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #83 : Maj 04, 2008, 16:28:53 »

hehe, ja się nie czepiam Smiley
tylko mówię co pamiętam o danej rybce ;]
raczej bym powiedzial, ze ty sie ciągle czepiasz, przyjdziejsz raz na jakiś czas i jesteś jak wrzód nie powiem gdzie ...  Undecided
tylko opryskliwością potrafisz odp  Undecided
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #84 : Maj 04, 2008, 18:59:08 »

Chcecie po ostrzezeniu? Umiecie chociaz pisac na temat, zamiast sie obrazac?

Bez przesady panowie, jeden stopien w te czy tamta strone nie robi roznicy, zwlaszcza dla ryb takich jak brzanki.

Akwarium jest fajne co z tego widze, tylko fotka faktycznie nielepsza Smiley Cieszy mnie to, ze masz brzanki rozowe Wink Tez je mam, sa u mnie na liscie 9gat. brzanek ktorych hoduje, rozowe niedawno sie wlasnie wytarly Smiley
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2008, 19:04:51 wysłane przez Raffy » Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #85 : Maj 04, 2008, 21:20:47 »

jak zauwazyles zrezygnowalem z klotni, nie bede sie znizal, zeby klocic sie z dziecmi Wink
co do brzanek to zawsze mi sie podobaly ale nie moglem znalezc ladnych sztuk, teraz przyszly z gieldy naprawde niezle wybarwione wiec kupilem, choc na liscie byly takze purpurowe i pieciopregie ale te sa widoczniejsze Cheesy
Zapisane

8317910

Smerfcio
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 144


« Odpowiedz #86 : Maj 22, 2008, 22:52:21 »

Mam pytanie do bakuMGK mam podobny filtr do twojego też do 150l , przynajmniej mojej firmy jest tez typ 2 ale już mi się nie chce sprawdzać firmy mojej teraz ale to chyba ten sam... juz koniec gadaniny , pytanie - Masz filtr zamontowany poziomo czy mi sie zdaje?? Też bym tak chciała ale boję się , że filtracja na tym straci... (chodzi mi o ten początkowy układ, nie czytałam całości)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2008, 22:54:02 wysłane przez Smerfcio » Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #87 : Maj 26, 2008, 21:37:18 »

fajne akwaria bakumgk aby tak dalej Smiley
Zapisane

bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #88 : Maj 27, 2008, 10:09:44 »

Mam pytanie do bakuMGK mam podobny filtr do twojego też do 150l , przynajmniej mojej firmy jest tez typ 2 ale już mi się nie chce sprawdzać firmy mojej teraz ale to chyba ten sam... juz koniec gadaniny , pytanie - Masz filtr zamontowany poziomo czy mi sie zdaje?? Też bym tak chciała ale boję się , że filtracja na tym straci... (chodzi mi o ten początkowy układ, nie czytałam całości)

jezeli chodzi ci o ten filtr w 54 litrach to mialem bo to akwa juz nie istnieje Smiley ogolnie mialem go w pionie, zmiescil sie jak pod nim nie bylo praktycznie zadnego zwiru Grin
Zapisane

8317910

bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #89 : Lipiec 05, 2008, 14:40:45 »

mo to drobna aktualizacja zdjec Grin to jest wyrazniejsze Grin ogolnie akwa lekko zapuszczone bo na razie brak czasu zeby sie z tym pobawic, ale jak znajde wolna chwile to troche to ogarne Wink
Zapisane

8317910

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
  Drukuj  
 
Skocz do: